Eksperci od walki z cellulitem


Występowanie cellulitu powszechnie łączone jest z otyłością. Są to jednak dwa odrębne pojęcia, które niekoniecznie muszą iść ze sobą w parze. Cellulit definiuje się jako obrzękowo-włókniste zwyrodnienie tkanki łącznej. Jest to problem związany z tkanką tłuszczową (tkanką łączną luźną), jednakże należy zaznaczyć, że może pojawić się również u osób bardzo szczupłych. Otyłość natomiast jest pojęciem bardzo szerokim i ogólnym. Warto podkreślić, że wcale nie musi powodować cellulitu. Problem cellulitu dotyczy prawie tylko i wyłącznie kobiet. Występuje głównie na udach, pośladkach, biodrach oraz brzuchu. 

  • Jakie są więc przyczyny powstawania cellulitu?
  • Jak zapobiegać powstawaniu cellulitu?
  • Jak skutecznie walczyć z cellulitem?
  • Jakie zabiegi stosować na cellulit, aby były skuteczne? 

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania znajdą Państwo na naszej stronie. 

Nasi kompetentni i oddani pracownicy są tutaj po to, żeby odkryć i pielęgnować Twoje naturalne piękno. Wykwalifikowany zespół specjalizujący się w walce z cellulitem pomoże Ci w pełni odpowiednio zadbać o Twoją sylwetkę oraz skórę całego ciała. Odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby związane z walką z cellulitem.Nasze kometencje najlepiej potwierdza szereg zadowolonych klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym pracownikom na indywidualne dobranie najlepszej terapii dla każdego, konkretnego przypadku. Zaufaj nam a stworzymy jedną z nich specjalnie dla Ciebie! 

Ciesz się naszą szeroką ofertą usług w wygodnym i luksusowym salonie. Czekamy na Twoją wizytę, jesteśmy specjalnie dla Ciebie!