Czy wiesz, że...

Dr Alan Howard, twórca diety Cambridge, początkowo opracował ją na zlecenie NASA dla kosmonautów? Dopiero po kilku latach zestaw gotowych produktów zaadaptowano na potrzeby odchudzania. Dlatego Cambridge jest jedną z najlepiej przebadanych diet na świecie, a jej skuteczność w odchudzaniu potwierdzono naukowo.


Dieta Cambridge oparta jest na niskokalorycznych produktach w formie gotowej do spożycia lub do łatwego przyrządzenia. Są to smaczne zupy, napoje, owsianki oraz batoniki. Zawierają w swoim składzie wszystkie niezbędne składniki odżywcze i pokarmowe, które powinny być dostarczone do organizmu z codziennym pożywieniem. Dzięki produktom diety Cambridge, osoby odchudzające się mogą znacznie obniżyć ilość spożywanych kalorii, nie zaburzając przy tym funkcjonowania organizmu. Program diety Cambridge, to 6 różnych stopni, które obejmują redukcję masy ciała oraz stabilizację wagi. Jego zadaniem jest trwałe rozwiązanie problemów z nadwagą oraz wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych m.in. regularnego spożywania odpowiedniej liczby posiłków.

Wyjątkowość programu polega m.in. na możliwości dopasowania diety do indywidualnych potrzeb odchudzającego się tj. upodobań smakowych, rozkładu dnia, czy też rodzaju wykonywanej pracy. 

Produkty

Zapoznaj się ze wszystkimi produktami diety Cambridge

Etapy

Dowiedz się jakie etapy na Ciebie czekają przystępując do programu

Zapis

Zapisz się na bezpłatną rozmowę z certyfikowaną konsultantką Cambridge!

 
 

Programy żywieniowe

Zobacz jak wyglądają przykładowe programy ułożone przez naszych Konsultantów.